Adresse

 

Besøksadresse:
Andslimoen helsestasjon

Målselv helsesenter,
Fagerlidal 397, Andslimoen, 9325 Bardufoss

Holt helsestasjon
(Åpent hver tirsdag)
Holt helsehus
9334 Øverbygd

 

Postadresse:
Målselv helsestasjon
Fagerlidal 397
9325 Bardufoss
(merk konvolutten med Holt eller Andslimoen)

Helsesykepleiere

Leder Målselv helsestasjon Britt Engseth Stangnes – Holt helsestasjon tirsdager
Tlf. 93 46 87 05
E-post: britt.stangnes@malselv.kommune.no

Helsesykepleier Tuuli Vakkala - Bardufoss ungdomsskole og Karlstad oppvekstsenter, Flyktninghelsetjeneste
Tlf. 93 46 87 07
E-post: TuuliEveliina.Vakkala@malselv.kommune.no

Helsesykepleier Cathrine Hoel - Bjørkeng oppvekstsenter, Mellombygd kultur- og oppvekstsenter, helsestasjon tirsdager/torsdager
Tlf. 93 46 87 06
E-post: Cathrine.hoel@malselv.kommune.no

Helsesykepleier Marit Minkstuen - Olsborg skole og helsestasjon mandag / onsdag
Tlf. 93 46 87 09   
E-post: Marit.Minkstuen@malselv.kommune.no                         

Helsesykepleier Nina Utby - Øvergård montessoriskole, Bardufoss videregående skole og helsestasjon for ungdom
Tlf. 93 46 87 10
E-post: Nina.Utby@malselv.kommune.no

Helsesykepleier Vilde Johansen Grimstad - Fagerlidal skole, Sameskolen og helsestasjon for ungdom
Tlf. 93 46 87 08
E-post: Vilde.Grimstad@malselv.kommune.no

Sykepleier Tone Stenersen - Flyktninghelsetjeneste/helsekontakt Målselv helsestasjon og Målselv legesenter
Tlf.  41 26 74 83
E-post: Tone.Stenersen@malselv.kommune.no

Spesialsykepleier Andrea Presthaug - Prosjekt skolehelsetjenesten 
Tlf. 93 46 87 12  
E-post:  Andrea.presthaug@malselv.kommune.no

         

 

Jordmor

 

Jordmor Trine Hågbo

Tlf. 92840415

E-post: trine.hagbo@malselv.kommune.no