Hopp til toppmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden



Finn en ansatt
Navn Tittel Telefon
Ruben Kåre Nesvold Assistent BOA
Bardufoss Brannstasjon 77896660 / 97049618
Liv-Hege Seglsten Kommunalsjef samfunnsutvikling 91773360
Caroline Nilssen Avdelingsleder Istind og Mauken 92272970
Vakttelefon Kommunale boliger og bygg 40005025
Nadia Flage Barnevernkonsulent 40106939
Alexander Brenna Brannforebygger 40285359
Bengt-Magne Luneng Varaordfører 40496970
Erik Myrslett Rørlegger 40551991
Sandra Pedersen Byggesaksbehandler 40554671
Marit Kjellmo Miljøarbeider 40624474
Mersina Nyheim Miljøarbeider 40626502
Katarina Øvergård Ask Avdelingsleder Andslimoen og Øverbygd legetjeneste 40765890
Robin Johannesen IKT-lærling 41199037
Ellen Torill Espnes Seniorrådgiver landbruk 41203005
Barneverntjenesten - hovednummer 41209321
Maren Hovstein Rømma Flyktningtjenesten 41267483
Carina Haugnes Ergoterapeut 41277813
Vakttelefon A 41295091
Daniel Sundheim IKT-konsulent 41316780
Camilla Rostad Avdelingsleder Mellombygd oppvekstsenter avd. barnehage 41320169
Francesca Vyvial Næringssjef 41354755
Lena Kvernvold Enhetsleder PRO Nedre 41362741
Odd Magne Rognlund Driftsleder 41366848
Jørgen Stensrud Nilsen Driftsingeniør veg og nærmiljø 41369858
Gunn-Marita Dalhaug Barnevernkonsulent 41375780
Odd-Arne Solberg Prosjektleder 41386055
Øverbygd Brannstasjon 41392663
Målselv brann og redning Hovednummer 41392663
Solveig Aarbogh Enhetsleder/ Rektor Bardufoss ungdomsskole 41448848
Gørill Traasdahl Avdelingsleder Rus - og psykisk helsetjeneste 41529699
Knut Jarle Reiertsen Enhetsleder 41574456
Raymond Nikolaisen Byggdrifter - Bardufoss/Moen 41621462
Grete Minkstuen Miljøarbeider/Aktivitør 41638522
Frode Løwø Skogbruksleder 41669735
Svein Karlsen Miljøarbeider 41687188
Vivi Fjeldstad Kreftsykepleier 45201392
Trude Marlen Aadde Kreftsykepleier 45201392
Kristine Lavik-Askim Konst. enhetsleder 45243173
Iuliia Antonova Programveileder 45257177
Unni Dahl-Thorstensen Konsulent 45282533
Even Utby Byggdrifter - Bardufoss/Moen-området 45395202
Karin T. Olsen Husleder Istindportalen 45398077
Susanne Knoph Sekretær 45422240
Marta Mlodzianowska Ingeniør oppmåling 45471455
Lena Kristiansen Fagkoordinator 45489511
Jacob Nymann Jeppesen Programveileder 45833760
Fredrik Stangnes Brannforebygger 45839387
Cathinka Kvebæk Økonomicontroller 45841484
Hege Dividal Skogstad Avdelingsleder hjemmetjenesten og omsorgssenteret PRO Øvre 45913901
Karl Henning Aarøen Personalkonsulent 46502130
Gerd-Line Hansen Personalkonsulent 46502131
Heidi Anita Hilmarsdotter Hansen Personalkonsulent 46502133
Mona Strøm Pedersen Konsulent/lønnsansvarlig 46502135
Kenneth Lamo Driftsleder/rørlegger 46502138
Per Arne Kristian Andreassen Driftsleder ØRA 46502139
Petter Gothard Klingenberg Byggesaksbehandler 46502145
Anne Vedøy Nordmo Prosjektleder 46502147
Ketil Lyster Rådgiver landbruk 46502148
Mette Pedersen Anfeltmo Jordbruksleder 46502149
Daysi Ceron Perez Økonomikonsulent 46502153
Rita Kristiansen Sekretær 46502154
Therese Breivik Økonomikonsulent 46502158
Britt Inger Fagerli Konsulent - startlån, bostøtte og gjeldsrådgiving 46502159
Silje Gamst Barnevernkonsulent 46504490
Kristine Kjellmo Programveileder 46508635
Geir Berg Driftsoperatør ARA 46540952
Elisabeth Gabrielsen (permisjon) Barnevernkonsulent 46611165
Suren Sureshkumar Konsulent/lønnsansvarlig 46632519
Elin Slåli Teamkoordinator 46634918
May Britt Fredheim Plansjef 46741922
Veronica Nordli Avdelingsleder Renhold 46887550
John Arne Samuelsen Hovedtillitsvalgt Delta 47700069
Øverbygd Bibliotek 47709824
Målselv Bibliotek 47712210
Miriam Næve-Skarbø Avdelingsleder Renhold 48008660
Atle Andreassen Daglig leder 48027274
Frode Skuggedal Kommunedirektør 48044904
Elisabeth Michalsen Larsen Miljøterapeut 48174716
Kurt Børre Hansen Fagarbeider 48174719
Thomas Karolius Brannmester 48218006
Jonas Borger Iversen Fagarbeider 48406788
Lasse Bjørklund Fagarbeider 48508591
Trine Markhus Veileder Nav 55553333
Unni N Samuelsen Veileder Nav 55553333
PRO Nedre Sentralbord 77832700
PRO Øvre Sentralbord 77832800/ 92272955
Marit Lund Myklevold Sekretær 77833890
Ann-Eva Hanssen Personal- og organisasjonssjef 90033777
Per Anders Siri Sekretær / Internatleder Sameskolen 90045673
Kenneth Brattli Molund Varabrannsjef - Leder beredskap 90083641
Trine Bøe Enhetsleder PRO Øvre 90103827
Martin Nymo Ordfører 90103998
Morten Nilsen Miljøarbeider 90196411
Magne Westby Konsulent - Innkjøp/investering 90207246
Asbjørg Utby Enhetsleder kultur og fritid 90207827
Vidar Bjørnås Kommuneoverlege 90505160
Arnstein Smevik Brannsjef for Målselv og Senja kommuner 90569962
Daniel Kristoffersen IKT-konsulent 90581904
Lars Asplund Sikkerhetsansvarlig (IKT-sikkerhet) 90588657
Mariann Torset Kulturskolelærer 90594969
Svein Aasland Fagarbeider 90669224
BOA 1 90794106
Vivi Ann Klokkerhaug Avdelingsleder Bjørkeng oppvekstsenter avd. barnehage 90815957
BOA 2 90858994
Håvard Johnsen Kommunalsjef oppvekst og kultur 90878323
Steinar Haugli Driftsleder ledningsnett 91126440
Maria Olsen Konsulent kommunale avgifter - eiendomsskatt 91135403
Stein Erik Kristiansen IKT-ansvarlig 91145159
Lene Lettrem Økonomisjef 91319258
Åse Triumf Andersen Enhetsleder/ Rektor Sameskolen 91335600
Kontortelefon 91359773
Utetelefon A 91611895
Egil Strømsør-Bygdevoll VA-Leder 91647654
Per Arne Vestheim Fagarbeider 91693201
Janne S. Langnes Prosjektleder Høgtun kulturklynge 91750294
Lene Alsop Lokallagsleder Utdanningsforbundet 91872025
Kristine Engvoll Barnehagelærer med spesialpedagogiske oppgaver 92019164
Bjørn Forfot Rådgiver idrett og friluftsliv 92051173
Barneavlastning 92053684
Torill Irene Solheim Miljøarbeider/Utekontakt 92054432
Simen Dille Byggingeniør 92078243
Vakttelefon Kriseteam (Kun legevakt, Politi, Kommunedirektør) 92205602
Mirja Päiviö Miljøterapeut 92206703
Lisa Laulund Halvorsen Barnevernkonsulent 92209379
Ann Evy Karlsen Miljøterapeut 92209879
Eline Stenersen Hansen Avdelingsleder Alappen og Mårtind 92213858
Håvard Holmebukt Inspektør Fagerlidal skole 92221650
Mona Granheim Enhetsleder/ Rektor Karlstad oppvekstsenter 92261406
Tove Bakketun Avdelingsleder Fagerli miljøtjeneste 92272951
Vakttelefon C 92272952
Rita Fagerheim Assisterende avdelingsleder Fagerli miljøtjeneste 92272953
Vibeke Winsnes Sekretær 92272955
Camilla Myrvoll Avdelingsleder sykehjem PRO Øvre 92272956
Nina Hansen Sekretær/ saksbehandler 92272959
Trine Lise Westgård Avdelingsleder hjemmesykepleien/ Åpen omsorg 92272962
Hilde Tønseth Haraldstad Avdelingsleder Vassbruna og Sollitind 92272969
Ingunn Nilsen Enhetsleder Andslimoen barnehage 92272977
Cathrine Johansen Styrerassistent Heggelia/Noraførr barnehage 92272985
Asbjørn Skjellstad VA-Ingeniør 92289452
Hanne Mikkelsen Barnevernkonsulent 92409694
Brynhild Fosli Hovedverneombud 92668081
Ove Berg Byggdrifter - Øverbygd 92688007
Arne Mortensen Driftsleder ARA 92690923
Trine Hågbo Jordmor 92840415
Maichen Jensen Enhetsleder Bo- og oppfølging 93023646
Rune Aleksander Winther Kommunepsykolog 93035827
Tone M. Stenersen Programveileder 93054597
Marit Vorren Daglig leder Interkommunalt plankontor 93068356
Jørn Uleberg Prosjektleder Bolyst 93085498
Morten Tomter Rådgiver 93263906
Iris Eriksen Inspektør Olsborg skole 93272822
Liss-Beate Kristiansen Fagkoordinator 93285947
Inger Sæterhaug Leder Fysioterapitjenesten 93468703
Beate Tråsdahl Fysioterapeut 93468704
Cathrine Hoel Helsesykepleier 93468706
Tuuli Vakkala Helsesykepleier 93468707
Hanne Pettersen Helsesykepleier 93468707
Vilde Johansen Grimstad Helsesykepleier 93468708
Marit Minkstuen Ledende helsesykepleier Målselv helsestasjon 93468709
Nina Utby Helsesykepleier 93468710
Andrea Presthaug Spesialsykepleier 93468712
Christina R. Olsen SFO leder Bjørkeng oppvekstsenter 93468823
Kine Ingebrigtsen SFO leder Fagerlidal skole 93468825
Åse S. Melkild Enhetsleder/ Rektor Fagerlidal skole 93468826
Stein Nilssen SFO leder Karlstad oppvekstsenter 93468838
Mariann Haugland Moen Avdelingsleder Karlstad oppvekstsenter avd. barnehage 93468841
Siv Hege Severi Konst. kommunalsjef helse og omsorg 93468845
Torunn Solbakken Nikolaisen SFO leder Olsborg skole 93468847
Elin Gamst Inspektør Bardufoss ungdomsskole 93468870
Bjørg Johansen Konsulent 93468890
Inger Stenseth Enhetsleder Olsborg barnehage 93468896
Elin Rostadmo Hovedtillitsvalgt Fagforbundet 93487598
Laila Fredheim Miljøarbeider 93494889
Kamilla Skoglund SFO leder Mellembygd kultur og oppvekstsenter 94473717
Hege Gjerdrum Miljøterapeut/ruskonsulent 94826080
Nijllas Asle Sara Byggdrifter - Sameskolen 95033570
Marit Vorhaug Gitlevaag Sekretær barnevernet 95037429
John Myrbakken Boligforvalter 95085634
Marte Alise Karlsen Enhetsleder/ Rektor Olsborg skole 95118078
Ole-Willy Mo Fagarbeider 95281777
Gunnhild Haugli Midtgård Miljøterapeut - Psykisk helse for barn og unge 95477115
Alf Rune Hoff Skogmester 95764526
Kenneth Berntsen Enhetsleder teknisk 95794901
Marit Fossen Konsulent 95802300
Ellinor Christensen Enhetsleder Heggelia/Noraførr barnehage 95870834
Rita Winther Kramvig Biblioteksjef 95929744
Cecilie Thomassen Rådgiver 97406669
Monica Karlstad Avdelingsleder 97516123
Christian Andreassen Leder forebyggende avdeling for Senja og Målselv kommuner 97521913
Knut Kvernvold Sykepleier 97526444
Kjersti Innjord Thomassen Fagleder Kultur og fritid - Sekretær/veileder for Målselv ungdomsråd 98072979
Tove Fedje Utviklingsveileder barnehage og skole/Regionkontakt 99105090
Georg Kristoffersen IKT-konsulent 99228413
Raymond Fredriksen Byggdrifter - Bardufoss/Moen 99228611
Kris Zwolinski Spesialarbeider 99279677
Silje K. Krogstad Barnevernleder 99375516
Kari Alterskjær Enhetsleder/ Rektor Mellembygd kultur- og oppvekstsenter 99429769
Leif Christian Tangstad Hovedtillitsvalgt Utdanningsforbundet 99458104
Eva Rubbås-Risvik Enhetsleder/ Rektor Bjørkeng oppvekstsenter 99517093